szerokie_ilustracje_fiber_01

Pragniemy przedstawić Państwu technologię XXI wieku, jaką wykorzystujemy w naszych sieciach na terenie Podhala.

Światłowód jako medium transmisyjne, już dziś obecny również na Podhalu, w Państwa miejscowości, stwarza nieograniczone możliwości rozowju usług związanych z wymianą informacji a internet – dziś jest ich podsatwowym źródłem. Niesie ze sobą: zabawę, informację oraz wiedzę i ułatwia nasze codzienne życie w tysiącach sytuacji. Połączenie z siecią internet z wykorzystaniem technologii światłowodowych pozwoli na pełny i niczym nieograniczone dostęp do nowej cyfrowej rzeczywistości.

 

Równoczesna komunikacja, dostęp online do multimediów, telewizja bez ograniczeń, praca zdalna, prywatna chmura, inteligentne systemy zarządzania i dozoru budynkami, brak ograniczeń w ilość korzystających urządzeń, i wiele innych nowoczesnych rozwiązań będą w pełni dostępne poprzez nowoczesne łącza optyczne, które są wolne od ograniczeń znanych dla tradycyjnych kabli miedzianych lub technologii bezprzewodowych.

Naszym celem jest dostarczenie niezawodnego i nowoczesnego dostępu do szybkiego Internetu w atrakcyjnej cenie. Od trzech lat na terenie Podhala budujemy sieci światłowodowe z myślą o naszych klientach. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i wybranie najkorzystniejszej dla Państwa opcji.